Lengva rūpintis sveikata

image

Rekuperatorius = sveikata

Rekuperatorius – tai investicija į savo sveikatą. Namuose turėdami išmanią vėdinimo sistemą, susikursite sveikesnes gyvenimo sąlygas. Kuo švarus oras toks svarbus žmogaus organizmui?

Rekuperatorius yra vaistas nuo ligų

Prastas miegas, nuovargis ar negalėjimas susikaupti – visos šios problemos dažnai kyla dėl prastos namų oro kokybės. Užtikrinę nuolatinę šviežio oro cirkuliaciją namuose, žengsite didelį žingsnį sveiko namų mikroklimato link.

Rekuperatorius apsaugos nuo:

image

Dulkių ir jų erkučių

image

Alergijas sukeliančių žiedadulkių

image

Bakterijų, pelėsių ir virusų

image

Toksiškų kietųjų dalelių

Vabzdžių

image
image

Tvarumas

Europos Komisijos parengta tvaraus ekonomikos augimo strategija – Europos žaliasis kursas – numato energetiškai efektyvius, o ateityje ir pasyvius namus. Bene svarbiausia tokių namų dalis yra rekuperacinė sistema. Rekuperatorius yra tvarus produktas, kuris mažina žmogaus veiklos CO2 pėdsaką, išsaugodamas energiją. Kvėpuoji ir tausoji.

1 rekuperatorius = 1 medis

OXYGEN rekuperatoriai gaminami iš tvarių medžiagų. Juos tiekiame tik perdirbamose pakuotėse. O už kiekvieną įsigytą rekuperatorių OXYGEN giraitėje pasodiname po medį. Mes rūpinamės medžiais, kad jie rūpintųsi šviežiu oru mums. OXYGEN giraitėje ošia jau daugiau kaip 2000 medžių. Pasodinkite savo medį!