Po paprastą sprendimą kiekvienam partneriui

image

NT vystytojams nebeskaudės galvos

Vystote nekilnojamą turtą? Nepasiklyskite painiame vėdinimo sistemų pasaulyje. OXYGEN laužo nusistovėjusias taisykles, siūlo paprastumą,  efektyvumą ir  pažangą. Pasitarkite su OXYGEN pačioje projekto pradžioje ne tik išvengsite klaidų, bet ir sutaupysite.

Teisingai parinktas rekuperatorius sumažins išlaidas pastato apšiltinimui, leis gauti aukštesnę energetinę klasę. O kokybiškas rekuperatorius palengvins pirkėjo apsisprendimą.

Montuotojai yra tikri OXYGEN ambasadoriai

Montuotojams dar niekada nebuvo taip paprasta. Vienas pats sumontuosite OXYGEN rekuperatorių lengviau ir iki 2 kartų greičiau.  Elektrinis šildytuvas, valdymo automatika ir kiti būtini komponentai yra viduje, todėl nereikės gaišti laiko montuojant išorinius vėdinimo sistemos priedus, o rekuperatoriui sumontuoti reikės mažiau vietos.

Bendradarbiaudami su OXYGEN pagilinkite žinias ir įgykite praktinės patirties X-Air akademijos mokymuose, kuriuose dalinamės gerąja patirtimi, pristatome vėdinimo pasaulio naujienas, konsultuojame visais rūpimais vėdinimo klausimais.

image
image

Architektams ir projektuotojams gražūs ir lengvai parenkami sprendiniai

Sekite vakarų rinkų pavyzdžiu – savo projektams rinkitės pažangiausius OXYGEN rekuperatorius.

Padedame, konsultuojame ir teikiame ekspertinius projektų vertinimus. Dalinamės pagalbiniais CAD, 3D modelių ir specifikacijų failais. Juk svarbiausia – paprastumas ir elegancija?

Visiems kas kvėpuoja

OXYGEN sprendimai vienodai patogūs ir lengvai suprantami tiek renkantis, tiek perkant, tiek naudojant vėdinimo įrangą. Su OXYGEN taip pat paprasta kaip ir kvėpuoti.

image